Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Перехід (прогінний коридор) з душем для свиней у Києві, світі чи по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг , Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Перехід (прогінний коридор) із душем для свиней

Опис Галерея Технічні характеристики

Перехід (прогінний коридор) із душем для свиней

Перехід (прогінний коридор) з душем для свиней служить для свині у забійний цех до боксу оглушення (глушіння). Перехід є каркасною конструкцією у вигляді тунелю. Каркас переходу зашитий листовим металом. Форма поперечного перерізу переходу обмежує рух свині в усіх напрямках крім основного.  

У верхній частині, по всій довжині, переходу з  душем передбачено так зване вікно, призначене для контролю руху свиней. Прогонний коридор з душем для свиней виготовлений з модулів довжиною 1.8м. Модулі виготовлені з нержавіючої, кислостійкої сталі.

У модулі вміщено 4 сопла водяного душу, що служать для обмивання свиней перед убоєм. Душ справляє заспокійливий ефект на тварину - душова установка змочує свиню, що призводить до її заспокоєння і знижує опір електричному розряду.

 Стандартно прогінний коридор складається з двох модулів.

ТОВ МегаТех дає гарантію на всі переходи (прогінні коридори) з душем - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок