Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Лінії забою та/або обладнання для забою птиці від виробника у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси , Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

 

Лінії та обладнання для забою птиці від виробника

Опис Галерея Технічні характеристики Комплектація

Лінії та обладнання для забою птиці від виробника

Великий попит серед виробників та переробників птиці знаходять лінії забою. Ми можемо запропонувати лінії забою птиці від виробника забійного та м'ясопереробного обладнання ТОВ "Мега-Тех".

Устаткування для забою птиці розробляється та постійно вдосконалюється з дотриманням усіх технологічних нововведень та вимог, що робить забійні лінії птиці сучасними та відповідають усім санітарним стандартам. Лінії забою птиці чудово себе зарекомендували на ринку України.

Широкий асортимент ліній для забою птиці  від виробника ТОВ "Мега-Тех", включає різне обладнання забою, залежно від потреб та обсягів забійного виробництва.

У стандартну комплектацію лінії забою птиці входить :

 

Всі обладнання для забою птиці, металоконструкції та трубчасті підвісні шляхи, виконані з нержавіючої сталі, завдяки чому лінії забою мають великий термін експлуатації. Лінії забою від виробника ТОВ "Мега-тех" можуть поставлятися як у комплексі, так і у вигляді окремого забійного обладнання.

ТОВ МегаТех дає гарантію на все обладнання для забою - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок