Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити м'ясопереробне обладнання виробника у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка , Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Устаткування для м'ясопереробки

Опис Галерея Комплектація

Устаткування для м'ясопереробки

М'ясопереробне обладнання застосовується практично на будь-якому підприємстві, безпосередньо чи опосередковано пов'язаному з м'ясопродуктами. Виробник м'ясопереробного обладнання ТОВ "Мега-Тех" спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для виготовлення ковбас, обвалки м'яса, переробки субпродуктів та будь-якого обладнання, так чи інакше пов'язаного з м'ясопереробкою.


Пропонується широкий асортимент обладнання для м'ясопереробки, ковбасних цехів, обробних та обвалочних цехів, замішування та виготовлення фаршу. М'ясопереробне обладнання від виробника ТОВ "Мега-Тех" успішно встановлюється та експлуатується як на малих, так і на великих м'ясопереробних підприємствах України та за кордоном.


Широкий асортимент обладнання для м'ясопереробки дозволяє не тільки виробляти окремі складові цехів, а й налагодити м'ясопереробне виробництво під ключ, що безсумнівно сподобається людям, які вже мають свій м'ясопереробний бізнес або тільки планують його розпочати.


Все обладнаннясертифіковано та ретельно проходить перевірку, перед встановленням його на робоче місце.

ТОВ МегаТех дає гарантію на все м'ясопереробне обладнання - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та м'ясопереробне виробництво, лінії забою або окремого обладнання.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок