Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Пневматичний бокс оглушення (глушіння) великої та дрібної рогатої худоби, свиней у Києві, світі чи по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано- Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Бокс оглушення (глушіння) великої рогатої худоби та свиней пневматичний

Опис Галерея Технічні характеристики

Бокс оглушення (глушіння) великої рогатої худоби та свиней пневматичний

Пневматичний бокс оглушення (бокс глушіння) розроблений і виробляється в кількох варіантах: для оглушення (глушіння) великої рогатої худоби (ВРХ), свиней та дрібної худоби. Бокс оглушення (бокс глушення) є одним з важливих складових ліній забою і призначений для передвибійного оглушення (глушіння) великої та дрібної рогатої худоби, свиней.

Бокс виготовлений у вигляді коридору, комплектується прогінним коридором, який обладнаний попереднім миттям, викидним столом та електронним обладнанням.

Завдяки особливостям конструкції та високої ефективності боксу глушення здійснюється швидке знерухомлення великої або дрібної рогатої худоби та свиней, що у свою чергу допомагає уникнути зайвого стресу, що викликає підвищення адреналіну в крові тварин.

ТОВ МегаТех дає гарантію на всі бокси оглушення (глушіння) - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок