Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Диференційний підйомник (диффпідйомник) для туш у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ , Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Диференціальний підйомник

Опис Галерея Технічні характеристики

Диференціальний підйомник

Диференціальний підйомник (диффпідйомник) призначений для підйому туш великої рогатої худоби, свиней та дрібної худоби з тапчана або стола дочистки на шлях горизонтального конвеєра (транспортер). Виготовлений із високоякісної кислостійкої, нержавіючої сталі. Диференціальний підйомник туш є однією з невід'ємних частин ліній забою на забійному виробництві, і суттєво прискорює виробничий процес, що у свою чергу несе економічну вигоду.

Особливості конструкції диференціального підйомника (диффпідйомника)

Диференційний підйомник складається зі звареної рами. На рамі на кронштейнах закріплена труба, що несе, з коліном. На одному кінці рами закріплені дві щоки з отворами, в які встановлюється вісь. На вісь встановлюється ведена зірочка на підшипниках. На іншому кінці рами кріпляться пластини з шипами, на які закріплюються щоки натяжного пристрою з провідною зірочкою, яка встановлена на провідному валу. Вал обертається на підшипниках корпусу, які закріплені в щоках натяжного пристрою.

На зірочки одягають тяговий ланцюг, на якому закріплені каретки із захватами. Каретки входять своїми роликами в паз швелера рами, який у свою чергу служить направляючою для кареток. Така конструкція запобігає провисанню ланцюга.

Під час роботи диференціальний підйомник своїми захопленнями зачіпає гаки з напівтушами і направляючою трубою переміщає вгору на задану висоту.

 

 ТОВ МегаТех дає гарантію на всі диференціальні підйомники - 12 місяців. 

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок