Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Устаткування для забою свиней та худоби та переробки м'яса від виробника ТОВ "Мега-Тех" у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь , Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю

Опис

Товариство з обмеженою відповідальністю "Мега-Тех" створено у 2006 році. Хоча підприємство досить молоде, але має високий інтелектуальний потенціал і великий досвід роботи в галузі виробництва обладнання для забою свиней та худоби та м'ясопереробного обладнання. Звідки? Немає жодних секретів і каверз - ТОВ "Мега-Тех" створено на базі ТОВ "МПС Вега", яке встигло завоювати своє досить міцне місце на ринку забійного обладнання. Реорганізація відбулася шляхом переїзду на нові виробничі площі та суттєвого розширення виробничої бази. Наразі виробництво обладнання проводиться на виробничій базі з використанням верстатного парку заводу, що випускав високоточну продукцію для потреб військово-промислового комплексу СРСР. Наявність різноманітного за призначенням верстатного обладнання, доповненого колективом, що складається з висококласних фахівців, дозволяє нам виробляти якісне обладнання, яке успішно конкурує з вітчизняними та іноземними виробниками. Організація виробництва дозволяє швидко перебудовуватися на виробництво різних видів м'ясопереробне обладнання та обладнання для забою свиней та худоби, включаючи нестандартне обладнання та вироби.

Підприємство оснащене найсучаснішим імпортним обладнанням для переробки м'яса.

 Верстатовий парк включає комплекс з обробки листового металу: гільйотина, згинальна машина, вальці, преси, різне зварювальне обладнання. Токарні та фрезерні верстати дозволяють проводити виробництво м'ясопереробного обладнання та обладнання для забою худоби різних ступенів складності. Також є спеціалізоване обладнання для виробництва металовиробів: болтів (М1,6 М6, довжиною до 40 мм), гвинтів (М1,6 М6, довжиною до 55 мм), гвинтів самонарізних (М1,6 М6, довжиною до 40 мм) , заклепок (ф2-ф6, довжиною до 55 мм), шпильок. Основний напрямок діяльності підприємства, це проектування та виготовлення обладнання для забою худоби - забійних ліній, ліній обвалки птахів, свиней, ВРХ та МРС, обладнання для м'ясопереробної промисловості.

Розробка, виготовлення та постачання м'ясопереробного обладнання та обладнання для забою худоби можливі як повним комплексом, так і окремими одиницями за бажанням замовника. Існує можливість інсталяції нашого обладнання в існуючі забійні комплекси для їх модернізації. Ми відстежуємо всі новинки на ринку забійного обладнання та постійно оновлюємо перелік своєї продукції. Забійне та м'ясопереробне обладнання виготовляється з високоякісної харчової нержавіючої сталі

Широка кооперація дозволяє використовувати найефективніші технології та інструменти при виробництві обладнання. На все обладнання для забою худоби та м'ясопереробне обладнання надається гарантійне обслуговування. Високий рівень сервісу, чітке дотримання термінів постачання, кваліфікована робота менеджерів та технічного персоналу стали відмінною рисою нашої компанії.

При виникненні проблем, пов'язаних із розширенням виробництва або удосконаленням технічної бази, наша компанія буде вірним помічником у їх вирішенні. Підсумком нашої спільної роботи обов'язково стане успіх Вашої компанії, адже саме це є найкращим підтвердженням нашого професіоналізму та кваліфікації.

ТОВ МегаТех дає гарантію на все обладнання для забою свиней і худоби та переробки м'яса-12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок