Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Клітку (клітина) оглушення (глушіння) великої та дрібної рогатої худоби, свиней у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Кліть (клітка) для оглушення (глушіння) ВРХ

Опис Галерея

Кліть (клітка) для оглушення (глушіння) ВРХ

Кліть (клітка) оглушення (глушення) розроблена та виробляється в кількох варіантах, залежно від технологічних вимог до лініям забою великої рогатої худоби та свиней. Клітка (клітина) оглушення (глушіння) є однією з важливих складових ліній забою і призначена для передвибійного оглушення (глушіння) великої та дрібної рогатої худоби, свиней.

Клітка (кліть) служить для фіксації великої рогатої худоби та свиней під час оглушення (глушіння) на лінії забою. Завдяки особливостям конструкції і високої ефективності клітини глушіння, здійснюється швидке знерухомлення великої або дрібної рогатої худоби та свиней, що допомагає уникнути зайвого стресу, що викликає підвищення адреналіну в крої тварин.

ТОО МегаТех дає гарантію на всі кліті (клітки) оглушення (глушення) - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок