Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити Обладнання для забою свиней та ВРХ, обладнання для забою птиці від виробника у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Устаткування для забою свиней та великої рогатої худоби (ВРХ)

Опис

Устаткування для забою свиней та великої рогатої худоби (ВРХ)

Від багатьох інших компаній, що працюють у цій галузі, ТОВ "МегаТех" відрізняється тим, що може запропонувати своїм клієнтам найбільш широку та різноманітну гаму обладнання для м'ясопереробки та обладнання для забою крупного  рогатої худоби та свиней, гарантованої якості та за доступними цінами.

Ні для кого не секрет, що всі зростаючі в останні роки ціни на газ поставили на межу виживання не одне підприємство, та й у житловому секторі намагаються знайти альтернативу газовим обігрівачам. Йдучи в ногу з часом, ТОВ "МегаТех" пропонує гідну заміну газовим опалювальним системам - розроблені нашими фахівцями Котли опалювальні водогрійні на твердому паливі КВОТ. Котли центрального опалення використовуються для забезпечення теплом житлових та промислових приміщень. Високий ККД — 92-93% досягається за рахунок дуже розвиненої внутрішньої поверхні відбору тепла, що дозволяє суттєво економити кошти в період опалення.

Фірма оснащена всім необхідним для розробки, виготовлення та впровадження обладнання для забою ВРХ, свиней, сільськогосподарських тварин, м'ясопереробного обладнання. Набутий досвід, висококваліфіковані фахівці, сучасне високотехнологічне обладнання дозволяють виконувати проектні, монтажні та складальні роботи на найвищому рівні.

Спектр нашого обладнання дозволяє укомплектувати повноцінний комплекс з переробки м'яса - від забою до готових м'ясопродуктів. Ми забезпечимо постачання обладнання для бійні - від міні-бійні до високопродуктивного цеху.

Колектив кваліфікованих інженерів виконує всі необхідні роботи з проектування та впровадження у виробництві обладнання для забою та первинної обладнання для забою та первинної переробки худоби.

Можливо виготовлення обладнання для забою та м'ясопереробки за індивідуальним замовленням.

ТОВ МегаТех дає гарантію на все обладнання для забою та первинної м'ясопереробки - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск забійних та м'ясопереробних цехів.

 

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок