Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити санітарно-гігієнічне обладнання від виробника у Києві, світі або по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Санітарне та гігієнічне обладнання

Опис

Санітарне та гігієнічне обладнання

Кожне сучасне підприємство харчової промисловості звертає особливу увагу на гігієну виробництва. Це багато в чому пов'язано з виконанням умов та вимог санітарних служб а також з культурою виробництва: чим вищий рівень чистоти та гігієни на переробному підприємстві, тим вища якість продукції та попит на неї.

Специфіка підприємств харчової промисловості вимагає особливої уваги до гігієни виробництва та комплексні рішення нашої компанії забезпечують досягнення цих цілей.

Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент санітарно-гігієнічного обладнання з нержавіючої сталі. Санітарне та гігієнічне обладнання призначене для підприємств харчової промисловості: м'ясокомбінати, бійні, пекарні, кондитерські фабрики, рибні заводи, підприємства торгівлі та харчування тощо

Наші вироби відрізняються високою міцністю, функціональністю та естетичним виконанням, відповідають санітарно-гігієнічним та ветеринарним вимогам.

Стерилізатор до пилки стрічкової

Стерилізатор до пилки стрічкової призначений для періодичної стерилізації пилки на робочому місці без переривання технологічного процесу. Стерилізатор оснащений системою сопел, які дозволяють створювати дрібнодисперсне середовище, що складається з рідкої пароподібної фракцій усередині стерилізатора для максимальної стерилізації пилки. Виготовлений із нержавіючої сталі. Тиск води – 0,4 MPa;

Стерилізатор для рук

Стерилізатор для рук призначений для забезпечення контролю при попаданні персоналу у виробничі приміщення харчових підприємств після дезінфекції рук.

Для дезінфекції обидві руки одночасно мають бути поміщені у стерилізатор. Модуль автоматично розпорошує дозу дезінфікуючого розчину на кожну руку. Турнікет пропускає лише співробітників, які правильно пройшли мийку та дезінфекцію.

Можлива інтеграція з модулями для миття та дезінфекції підошв взуття.

Мийка для взуття

Мийка для взуття виготовляється в кількох варіантах із нержавіючої сталі. Миття для взуття дуже ефективне для всіх видів харчових виробництв. При натисканні на кнопку (або педаль в залежності від виконання) відбувається подача води через щітку. Залежно від виконання можливе додаткове миття підошв взуття щіткою, що обертається.

Мийка для фартухів

Мийка для фартухів виготовляється з нержавіючої сталі в декількох варіантах виконання. Задня стінка миття використовується для розвішування фартуха, а поперечина в нижній частині конструкції для ноги із взуттям. Фартухи та взуття миється за допомогою щітки, укріпленої на гнучкому шланзі. Прохідна конструкція щітки використовується для подачі води та миючого засобу, а також оснащена клапаном, що відсікає. Після миття миючий засіб змивається за допомогою розпилювача води на гнучкому шлангу.

Сушіння (сушарка) для чобіт

Сушіння (сушарка) для чобіт гарячим повітрям розраховано на 20 пар чобіт. Нагрів та подача гарячого повітря проводиться за допомогою ТЕНів та вентилятора.

А також:

  • кухонні раковини
  • басейни
  • умивальники
  • гардеробні комплекти
  • гардеробні шафи та ящики
  • шафи, вішалки, стелажі

які необхідні як у м'ясопереробному виробництві, так і в будь-якій харчовій промисловості. Всі вироби виготовлені з нержавіючої сталі в повній відповідності до санітарно-гігієнічних та технічних норм.

Можливо виготовлення санітарно-гігієнічного обладнання за індивідуальним замовленням.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок