Національний виробник м'ясопереробного обладнання

Проектування та виготовлення обладнання та ліній для забою худоби

Каталог

Додаткова інформація

Ви можете замовити ванну охолодження туш птиці від виробника. у Києві, світі чи по Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Севастополь , Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта.

 

Ванна охолодження туш птиці

Опис Галерея Технічні характеристики

Ванна охолодження туш птиці

Ванна охолодження служить для охолодження туш птиці. Середовище охолодження — вода. Продуктивність — від 1000 кг/година.

Додатково ванна охолодження може бути укомплектована пневматичною системою (для аерації та охолодження води), частотним перетворювачем (для зниження/підвищення оборотів).

Принцип дії ванни охолодження туш птиці

Птах кидається вручну або падає з скидачі в резервуар наповнений водою і переміщається по посудині за допомогою гвинтового конвеєра. Час охолодження залежить від кількості обертів гвинта що здійснюються за допомогою передавального відношення, що залежить від розмірів птахів, що охолоджуються. Скидання туш здійснюється автоматично наприкінці резервуару. Щоб покращити обмін теплого повітря, можна додатково встановити гостре дуття, підводячи його до колектора біля його верхнього краю. Для певної продуктивності та температури води це не є необхідним, тому вентилятор відсутній у стандартному устаткуванні, він є елементом окремого постачання. Ванни охолодження виготовлені з нержавіючої кислототривкої сталі.

 

 ТОВ МегаТех дає гарантію на ванну охолодження туш птиці - 12 місяців.

Здійснюємо комплексний монтаж та запуск бійні, лінії забою або окремого обладнання для забою.

 
Про компанію Продукція Партнери Виробництво та доставка Контакти Карта сайту
Зворотній зв'язок